Ubezpieczenie

Ubezpieczenie jest integralną częścią procesów usuwania lub dostarczania ładunku. Ubezpieczenie zapewnia w wypadku nieprzewidzianych okoliczności, że otrzymasz część lub całość wartości dóbr, które był przemieszczane. Chociaż żadna ilość pieniędzy nie będzie w stanie zastąpić rodzinnych pamiątek, które odziedziczyłeś po przodkach, to wciąż dobrym pomysłem jest ubezpieczenie przeprowadzki. Nieszczęśliwy wypadek czy katastrofa naturalna - wszystko może uszkodzić twoje cenne dobra.

Podczas załadunku, transportu morskiego czy lotniczego, zawartość jest poza bezpośrednią kontrolą nadawcy. Zawsze ubezpieczaj zawartość na kwotę odpowiadającą wartości w kraju, do którego są transportowane.

Nasze ubezpieczenie ładunku i rozwiązania związane z zapobieganiem stratom chronią twoje dobra podczas transportu. Ubezpieczenie ładunku pokrywa utratę i/lub uszkodzenie podczas transportu z jednego punktu do drugiego. Ochrona transportu może być na morzu, lądzie lub w powietrzu. Polisy są dopasowane do indywidualnych potrzeb. Ubezpieczenie może dotyczyć wszystkich form ryzyka lub tylko niektórych.